1. ТБ "Столиця"
  2. »
  3. Прес-центр
  4. »
  5. Торги скрапленим газом на ТБ «Столиця»

Торги скрапленим газом на ТБ «Столиця»

Шановні учасники ринку скрапленого газу!

Товарна біржа «Столиця» запрошує Вас прийняти участь у біржових торгах з продажу скрапленого газу, торги відбудуться у четвер 30.05.2019 року з 10.00 до 17.00 години.

Умови участі: з метою продажу/купівлі скрапленого газу будь-ласка зареєструйтеся у торговій системі (інструкція додається) та надайте під час торгів власну пропозицію на продаж або купівлю (кнопка «Пропозиція») в розділі заявки на продаж/купівлю, із зазначенням ціни товару та його обсягу. Подані пропозиції будуть розглянуті продавцем або покупцем щодо істотних умов угоди та у разі досягнення відповідної згоди будуть схвалені.

Задовольнятися будуть пропозиції з найкращою ціною!

Більш детальну інформацію по якісним характеристикам товару, базису поставки, стартовій ціні та об’єму виставлених заявок, Ви можете ознайомитись після реєстрації в електронній торговій системі.

Порядок реєстрації у торговій системі:

1. Створіть власний аккаунт: https://gas.ce-stolitsa.com.ua/ua/energytrade/?join.

2. Заповніть інформацію профілю та завантажте відповідні документи: https://gas.ce-stolitsa.com.ua/ua/user_profile/. Після перевірки облікового запису адміністратором буде надано відповідний доступ (очікуйте підтвердження на власну електронну адресу).

Порядок подачі пропозиції:

1.   У розділі торгової системи Торги – Поточні – Заявки на продаж/купівлю https://gas.ce-stolitsa.com.ua/ua/energytrade/sale/ оберіть відповідну заявку та натисніть кнопку «Пропозиція».

2. У модальному вікні «Пропозиція» зазначте Вашу цінову пропозицію, об’єм та натисніть кнопку «Зберегти».

3. Очікуйте на рішення продавця або покупця щодо Вашої пропозиції.

Чекаємо на Ваші цінові пропозиції!

У разі виникнення додаткових запитань, а також з метою отримання додаткової інформації звертайтеся

за телефоном: +38 097 539 62 86,

e-mail: tbstolitsa@gmail.com

Категорія: Новини біржі
Дата: 2019-05-29