1. ТБ "Столиця"
  2. »
  3. Прес-центр
  4. »
  5. Результати торгів скрапленим газом

Результати торгів скрапленим газом

30 травня на електронній платформі Товарної Біржі «Столиця» відбулися торги з продажу скрапленого газу. Продавцем стала компанія ТОВ «МАСТЕР ПРЕМІУМ ГАЗ». На продаж було виставлено скраплений газ загальним обсягом 35 т., заявлений об’єм був розкуплений протягом торгової сесії.

Взяти участь в торгах з метою придбання скрапленого газу, змогли учасники, що пройшли реєстрацію в торговельній системі.

Торгова сесія проводилася в період з 10.00 по 17.00, за результатами якої заявлений обсяг газу був розпроданий. Переможцем електронних торгів стала компанія з найкращою ціновою пропозицією у 23 750 грн/т.

В цілому, представлені пропозиції учасників в повній мірі задовольнили інтереси постачальника. А покупці залишилися задоволені сформованими адекватними ринковими цінами та принципом торгівлі на електронній платформі. Адже, запроваджений ТБ «Столиця» принцип торгівлі дозволяє більш ефективно вести трейдингову діяльність та дає можливість клієнтам укладати угоди за найкращими цінами і необхідним об’ємом. 

Категорія: Новини біржі
Дата: 2019-05-30