1. ТБ "Столиця"
  2. »
  3. Прес-центр
  4. »
  5. 11.17 млн. куб. м. газу було продано на електронній платформі ТБ «Столиця»

11.17 млн. куб. м. газу було продано на електронній платформі ТБ «Столиця»

11 липня на електронній платформі Товарної біржі «Столиця» відбулися торги із закупівлі природного газу ресурсу липня 2019 року. Продавцем ресурсу стала компанія ТОВ «ЕСКО-ПІВНІЧ».

На продаж був виставлений природний газ загальним обсягом 10 млн. куб.м., заявлений об’єм був розкуплений миттєво, зважаючи на великий попит від покупців, компанія ТОВ «ЕСКО-ПІВНІЧ» протягом торгової сесії виставила на торги додатковий обсяг у 1.17 млн. куб.м., який також успішно був розпродан.

Взяти участь в торгах з метою придбання природного газу, змогли учасники, що пройшли реєстрацію в торговельній системі.

Торгова сесія проводилася з 11.00 години, за результатами якої весь заявлений обсяг газу був розпроданий миттєво. Участь у торгах приймали більше 5 підприємств, переможцями яких стали компанії з найкращою ціновою пропозицією.

В цілому, представлені пропозиції учасників в повній мірі задовольнили інтереси постачальника. А покупці залишилися задоволені сформованими, адекватними ринковими цінами та принципом торгівлі на електронній платформі. Адже, запроваджений ТБ «Столиця» принцип торгівлі дозволяє більш ефективно вести трейдингову діяльність та дає можливість клієнтам укладати угоди за найкращими цінами і необхідним об’ємом. 

Категорія: Новини біржі
Дата: 2019-07-12